KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989035
nr 1398 9035
Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 60x50cm, yttermått inklusive ram: 70x60cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:56:41
300 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.000 kr